Sponsori

 

Publicitate

Utilizatori online

Avem 112 vizitatori online
Emil Kemenes coordoneaza Cupa Hagi Maramures PDF Imprimare Email
Vineri, 09 Martie 2012

b_150_0_16777215_0_http___tb.ziareromania.ro_SALINA-Ocna-Sugatag-castiga-la-pas-la-Juniorii-C-si-D_58eb9e33f6d8655be_240_0_1_70_SALINA-Ocna-Sugatag-castiga-la-pas-la-Juniorii-C-si-D.jpgPornind de la faptul ca Emil Kemenes, antrenorul nostru coordonator este si presedinte al Comisiei de copii si juniori din cadrul AJF MM, dar si vicepresedinte si la SALINA Ocna Sugatag, AJF Maramures a batut in cuie datele de desfasurare de la returul Cupei Hagi Maramures.
Dupa ce conducerea AJF Maramures a dat tonul si a mobilizat arbitri si reprezentanti ai cluburilor inscrise in competitie pentru deszapezirea terenului de la Universitatea de Nord Baia Mare, putem spune deja ca sambata si duminica se va desfasura returul Cupei Hagi – Maramures.
cautare a noilor talente din judetul nostru.



Grupele competitiei

Din Grupa 1 fac parte echipele FC Maramures Universitaria Baia Mare, FC Mara Baia Mare, SALINA Ocna Sugatag, CCS 2 Baia Mare, FC Suciu de sus.
Din Grupa 2 fac parte echipele Plimob Sighetu Marmatiei, Dynamic Baia Mare, XELA Baia Mare, Star Recea si Atletico Baia Mare.

Rezultatele si clasamentul turului

1.    MARA – FC SUCIU    4 – 0
2.    SALINA – CSS NR 2   0 – 4
3.    DYNAMIC – ATLETICO  2 – 0
4.    XELA – STAR RECEA 0- 1
5.    FC MARAMURES – FC MARA  0-1
6.    PLIMOB- DYNAMIC 0-1
7.    FC SUCIU – SALINA 2-1
8.    XELA ATLETICO 0-2
9.    FC SUCIU- FC MARAMURES 6-0
10.    PLIMOB –STAR RECEA 2-0

Duminica

1.    CSS NR 2 – FC SUCIU 3-2
2.    STAR RECEA-  ATLETICO 1-5
3.    SALINA –FC MARAMURES 2-1
4.    PLIMOB – XELA 2-0
5.    MARA – SALINA 6-0
6.    ATLETICO – PLIMOB 1-2
7.    DYNAMIC – XELA 1-1
8.    FC MARAMURES – CSS NR 2    1-3
9.    DYNAMIC – STAR RECEA 2-0
10.    CSS NR 2 – MARA 1-8


CLASAMENT TUR
GRUPA I  

1.    FC MARA       4-4-0-0        19-1  16 PCT
2.    CSS NR 2        4-3-1-0        11-11  12 PCT
3.    FC SUCIU       4-2-2-0        10-8    8 PCT
4.    SALINA          4-1-3-0        3-13    4 PCT
5.    FC MARAMURES  4-0-0-4 2-12   0 PCT


GRUPA II
1.    DYNAMIC      4-3-0-1     6-1    13 PCT
2.    PLIMOB          4-3-1-0     6-2    12 PCT
3.    ATLETICO      4-2-2-0     8-5    8 PCT
4.    STAR RECEA  4-1-3-0    3-9     4 PCT
5.    CS XELA          4-0-0-1    1-6    1 PCT

Programul competitiei

Tinand cont de situatia existenta, SAMBATA se vor desfasura, pe tereneul sintetic de la Universitatea de Nord Baia Mare urmatoarele meciuri:

SAMBATA

Xela – Star Recea – ora 10.00
SALINA – CSS 2 baia mare – 11.00
Dynamic – Altletico – 11.45
Mara – FC Suciu – 12.30
Plimob – Dynamic – 13.15
Xela – Atletico – 14.00
FC Suciu – FC Maramures – 14.45
Plimob – Star Recea – 15.30
SALINA – FC Suciu – 16.15
Mara – FC Maramures – 17.00

DUMINICA

Star Recea – Atletico – 10.00
CSS 2 – FC Suciu – 11.00
SALINA – FC Maramures – 11.45
Plimob – Xela – 12.30
Mara – SALINA – 13.15
Atletico – Plimob – 14.00
Mara – CSS 2 – 14.45
Dynamic – Star Recea – 15.30
FC Maramures – CSS 2 – 16.15
Dynamic – Xela – 17.00

Ultima actualizare în Sâmbătă, 10 Martie 2012
 

Parteneri

 

 



 

 

 

Facebook



fcsalina.ro Web analytics


Motorizat de Joomla!. Valid XHTML and CSS. Copyright 2011-2012 FC Salina