Sponsori

 

Publicitate

Utilizatori online

Avem 62 vizitatori online
Program Cupa Cramei Schwab PDF Imprimare Email
Luni, 21 Ianuarie 2013

2448.jpgCUPA CRAMEI   SCHWAB

Satu Mare 20.01.2013

Copii nascuti dupa 01.01.1998  si mai mici

Grupa A:LPS Satu Mare                                Olimpia Satu Mare                          AS Livada

 

Grupa B:Juniorul Satu Mare alb                  Dynamic Baia Mare                        Randra Simleul Silvaniei

Grupa C:Juniorul Satu Mare violet            Primavera Satu Mare                      Salina Ocna

Grupa D:Energia Negresti Oas                   Plimob Sighet                                    Vule Mateszalka

Faza grupelor:

01.Ora 08.00  LPS Satu Mare                     - Olimpia Satu Mare

02.Ora 08.25  Juniorul Satu Mare violet  -Primavera Satu Mare

03.Ora 08.50  LPS Satu Mare                     - AS Livada

04.Ora 09.15  Juniorul Satu Mare alb       -Dynamic Baia Mare

05.Ora 09,40  Olimpia Satu Mare             -AS Livada

06.Ora 10,05  Primavera Satu Mare          -Salina Ocna

07.Ora 10.30  Energia Negresti Oas         -Plimob Sighet

08.Ora 10.55  Dynamic Baia Mare                        -Randra Simleul Silvaniei

09.Ora 11.20  Energia Negresti Oas         -Vule Mateszalka

10.Ora 11.45  Juniorul Satu Mare  violet  -Salina Ocna

11.Ora 12.10  Juniorul Satu Mare  alb      -Randra Simleul Silvaniei

12.Ora 12.35  Plimob Sighet                      -Vule Mateszalka

 

Durata unui joc 24 min

 

Faza semifinalelor

13.Ora 13.00  loc 3    A                     -loc  3 C

14.Ora 13.25  loc 3    B                     -loc  3   D

15.Ora 13.50  loc 2    A                     -loc  2 C

16.Ora 14.15  loc 2    B                     -loc  2   D

17.Ora 14.40  loc 1    A                     -loc  1   C

18.Ora 15.05  loc 1     B                    -loc  1   D

 

Faza jocurilor

19.Ora 15.30  joc pentru loc 11-12

Invinsa (loc 3A-loc  3 C )-invinsa (loc 3B-loc 3D)

20.Ora 15.55  joc pentru loc 9-10

Castigatoare (loc 3A-loc  3 C )-Castigatoare  (loc 3B-loc 3D)

21.Ora 16.20  joc pentru loc 7-8

Invinsa (loc 2A-loc 2C)-invinsa (loc 2B-loc 2 D)

22.Ora 16.45  joc pentru loc 5-6

Castigatoare (loc 2A-loc 2C)-castigatoare (loc 2B-loc 2 D)

23.Ora 17.10  joc pentru loc 3-4

Invinsa (loc 1A         -loc 1 C)-invinsa(loc 1B-loc 1D)

24.Ora 17.35  joc pentru loc 1-2

castigatoare (loc 1A -loc 1 C)-castigatoare (loc 1B-loc 1D)

 

Sursa http://www.fotbaljuniori.ro/stiri-detalii/2448/Program-Cupa-Cramei-Schwab-/#%3E

Ultima actualizare în Luni, 21 Ianuarie 2013
 

Parteneri

 

 



 

 

 

Facebook



fcsalina.ro Web analytics


Motorizat de Joomla!. Valid XHTML and CSS. Copyright 2011-2012 FC Salina